3D tisk SLA Pardubice

3D Tisk SLA technologie

Nabízíme velmi kvalitní stereolitografický tisk (SLA) s přesností 25 – 100 mikronů (0,025 – 0,1 mm). Tento údaj je spíše pro srovnání s ostatními technologiemi, bavíme se totiž o výšce vrstvy ve vertikální ose Z. Tato technologie funguje na vypalování tekuté pryskyřice laserem o výkonu 250 mW. Rozlišení tohoto bodu, který vytvrzuje materiál je 140 mikronů (0,14mm) kdežto většina FDM tiskáren má rozlyšení XY 800 mikronů (0,8mm). Ne jenom že SLA výtisky jsou přesnější v XY i Z ose, navíc díky vypalování tekuté přiskyřice mají mnohem méně viditelné jednotlivé vrstvy. Dodatečně výtisky vytvrzujeme UV světlem aby se zvýšila jejich pevnost.

SLA 3D tisk Pardubice

SLA tisk nabízí velmi přesné modely. Jednotlivé vrstvy téměř nejsou vidět.

 

Technologie SLA není nijak omezena nabídkou materiálu. Nabízíme pevnostní materiál který byl navržen aby napodoboval ABS určený pro výrobu prototypů, ale i funkčních dílů pro maloseriovou výrobu. Výrobky jsou velmi pevné s dobrou odolností proti nárazům.

Dalším velmi zajímavým materiálem je Flexibilní materiál. Vhodný pro ohebné a stlačitelné výrobky s dobrou odolností proti nárazu.
flexi

Pokud vás tato technologie oslovila, neváhejte nás kontaktovat a zaslat váš model na poptání ceny. Preferujeme formát .STL, pokud nemůžete dodat STL formát konzultujte s námi vaše možnosti.

SLA 3D tisk Pardubice

SLA 3D tisk Pardubice

SLA 3D tisk Pardubice

SLA 3D tisk Pardubice